Nosies pertvaros operacija

Kiekviena operacija sukelia didesnių ar mažesnių nemalonių pojūčių. Ne išimtis ir nosies pertvaros operacija – “Septoplastika“, “Septoplastica“. Ypatingai nemaloni būna pirmoji diena po operacijos, kai nosies ertmėse įgrūsti tamponai ir tenka kvėpuoti per burną.
Antrąją dieną tenka pakentėti (trumpai) kol ištraukiami tamponai bei atliekama nosies landos išvalymo procedūra. Jei viskas tvarkoje, nėra aukštos temperatūros, kraujavimo, trečią dieną po operacijos paleidžia gydytis namo. Tiesa, kartais tenka ligoninėje pagulėti ir ilgiau. Šis laikotarpis priklauso ir nuo klinikos, kurioje atliekama operacija ir nuo jos sudėtingumo. Dažnai nosies pertvaros plastika nesibaigia vien tik pačios kremzlinės pertvaros tiesinimu bet ir kremzlinių dalių pašalinimu, nosies kriauklių apkarpymu, nosies kaulo laužymu bei formavimu ir tt.

Vieno paciento įspūdžius po šios operacijos galite paskaityti čia: Įspūdžiai po nosies pertvaros operacijos, tiesa tai dar nereiškia, kad toks scenarijus, pojūčiai bus visais atvejais. Kiekvienas žmogaus organizmas individualus ir skirtingai reaguoja į tam tikrus dirgiklius. O beto kasmet operacijų technologijos, procedūros tobulėja, todėl ir

Pooperacinis gydymas užtrunka iki dviejų, keturių savaičių, priklausomai nuo organizmo ir ar neatsiranda komplikacijų.

Operacijos tikslas – ištiesinti nosies pertvarą, ko pasekoje turėtų pagerėti kvėpavimas, sumažėti peršalimo ligų dažnumas, kai kuriais atvejais pagerėja ir estetinis nosies vaizdas. Dėl geresnio kvėpavimo žmogus turėtų jaustis žvalesnis, greičiau atgauti jėgas po krūvio, geriau pailsėti miego metu.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *