Gal kas nors galite pasidalinti patarimais, kaip gydyti kelio sąnario uždegimą? Išbandžiau populiarius tepalus tačiau nepadeda. Uždegimas lėtinio tipo. Šiek tiek prisikaupę skysčio. Jaučiamas maudimas ir kelio nestabilumas.

Pagrinde daktarai ką rekomenduoja tai vartoti įvairius priešuždegiminius cheminius vaistus, kaip pvz Nimesil, kuris ypatingai kenkia kepenims. Nesinorėtų gydant vieną vietą, žalotis kitą. Tuo labiau, kad tokie ir panašaus pobūdžio vaistai nepadeda įveikti lėtinio kelio uždegimo. Cheminiai tepalai taip pat nepadeda. Jie taipogi sveikatos nepriduoda, nes per odą į kraują patenka daug toksinių medžiagų.

Žinant, kad kelio sąnario uždegimas vargina jau ganėtinai ilgą laiką, tad reikia išties efektyvių priemonių norint jį įveikti. Labiausiai norėtųsi atrasti natūralaus pagrindo gydomųjų tepalų, kurie papildomai neužterštų organizmo. Beieškant sprendimo jau teko išbandyti tokias natūralius sveikimo būdus, kaip akupunktūrą ir įvairius eterinius aliejus. Galbūt akupunktūros procedūrų buvo per mažai, tačiau tai pakankamai brangus gydymo būdas ir ne kiekvienas gali sau tai leisti. Tuo tarpu kas liečia eterinius aliejus, tai galimas daiktas, kad nepavyko pataikyti ant reikiamo mišinio.

Tikėtina, kad efektyviausias būdas išgydyti kelio sąnario uždegimą yra koreguoti mitybą. Būtent sveika mityba ir pakankamas kiekis vandens padeda apsivalyti organizmui ir pačiam susitvarkyti su savo problemomis. Taip pat sulaukiu pastabų, jog reikia keisti darbo specifiką. Aš dirbu sėdimą darbą. Sulenkti keliai ilgą laiką tik paaštrina kelio sąnario problemą, nes tuo metu kojose sulėtėja kraujo apytaka.

Taigi, iš esmės kelio sąnario uždegimą galima išgydyti keičiant gyvenimo būdą. Visgi, šiuo metu kardinalių permainų negaliu sau leisti, todėl kaip ir minėjau straipsnio pradžioje – laukiu jūsų patarimų, kaip efektyviai ir kokiomis natūraliomis priemonės galima gydyti šį negalavimą.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 3.9 / 5. Vertinimų skaičius: 7

Dar nėra vertinimų

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 4

 1. Senai turiu panašią problemą, tad galiu rekomenduoti(reiktų išmėginti šiuos variantus ir atsirinkti kas geriausia)
  Saugus vaistai: 3x per dieną po 1000 mg paracetamolio
  Su šalutiniu poveikia, bet efektyvesni:
  1. Nymesil/Aponil po 1 tabletę 2x per dieną
  2. Arcoxia 120 mg 1 per dieną(naujausiais vaistas, brangus, bet iš šių trijų mažiausias šalutinis poveikis)
  3. Olfen pleistras ant sanario(Sergant skrandžio ligomis nerekomenduoju, nors jis nėra geriamas, bet veikia per konsentracija kraujyje.)

  Apie daugiau info rekomenduoju paskaitynėti: http://www.osteoartritas.lt

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *