Lėtinio nuovargio sindromas

Lėtinio nuovargio sindromas (LNS) apibūdinamas užsitęsiu nuovargiu, sąnarių skausmais, karščiavimu, raumenų skausmais, limfmazgių ir nuovargio didėjimu po fizinio darbo. Sindromo trukmė 2–7 metai.

Tačiau panašūs simptomai būdingi ir kitiems negalavimams, todėl kartais daktarai nesugebėdami atrasti tokio negalavimo priežasčių skuba diagnozuoti šį sindromą. Būtu įdomu sužinoti žmonių nuomonių, kuriems yra tekę susidurti tu tokiu negalavimu. Kaip pavykti išspręsti šį organizmo išsekimo klausimą, o gal vis dar su tuo bandote kovoti? Jūsų patarimai būtų labai naudingi tiems, kurie susiduria su tokiomis problemomis.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 5

  1. Aš kovoju su tuo! Lygiai tiek pat metų turiu. Nelabai kol kas sėkminga ta kova, dar tik metus, bet buvo labai norėtųsi kaip nors atrasti žmonių su ta pačia problema, kadangi, tikiu, kad tikrai nemažai kenčiančių nuo to. Tik klausimas kaip surasti juos, galėtume pasidalinti praktika ir metodais kaip bandom gydytis. Aišku vienus daugiau, kitus mažiau kankina tas nelemtas sindromas, mano atveju tai išėjimas iš namų yra didelis iššūkis. Ir labai piktina, kad nelabai kas ir supranta kas tai, maždaug išsimiegok, viskas bus gerai arba pasportuok, mano atveju net partempus kelis sunkius maišus iš parduotuvės, keletą dienų vos puodelį su arbata galiu pakelt, ką jau kalbėt apie kokį miegą, kai raumenis plėšo visą naktį. Tai esu baisiai pikta dėl tokių patarimų. Yra angliškas forumas, ten žmonės su tokia bėda, tačiau būtų smagu ir čia kažkaip kooperuotis. Jei kas atsilieptų, būčiau labai dėkinga.

  2. Mano nuomone lėtinį nuvargio sindromą iššaukia žmogaus psichologinė būsena, kokia nors ūmi infekcija vėliau perėjusi į lėtinę formą ir sėkmingai naikinanti žmogaus imunitetą, ko pasekoje atsiranda ir daugiau lėtinių susirgimų ir žmogus tampa vaikščiojančiu lavonu, su 0 energijos.

    Mano manymu vienintelė išeitis iš to yra keisti stresinę aplinką, būti daugiau gryname, švariame ore, natūraliomis priemonėmis stengtis maksimaliai stiprinti imunitetą

  3. Dėkoku už komentarą!
    Maniškiu atveju tai buvo hepatito A virusas, po kurio viskas ir prasidėjo, nors daugelis daktarų dėl to šiek tiek abejoja, tačiau kažkaip manau, kad jis čia pakišo koją – juk savijauta tapo tokia iškart persirgus. Ir, aišku, dėl to susijaukė visas imunitetas, kiek įmanoma stengiuosi jį stiprinti, kiek įmanoma sveikiau gyventi, suprantama, svarbiausia ir be nervinės įtampos.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *