Sveika mityba

Jau yra tekę išklausyti, skaityti tūkstančius istorijų apie tai, kaip sveika mityba padėjo žmonėms išgyti net ir nuo pačių sunkiausių ligų. Akivaizdu, kad sveikas maistas yra pats stipriausias vaistas ir sprendimas norint tapti sveikesniu, energingesniu.

Vegetarizmas, veganizmas, žaliavalgystė?

Taigi, o kaipgi atrodo ta sveika mityba? Kalbant šia tema dažniausiai girdime tokius mitybos būdus – vegetarizmas, veganizmas, žaliavalgystė. Kuri gi teisingiausia? Vegetarai nevalgo mėsos, tačiau valgo pieno produktus (daugumos suaugusių žmonių organizmas netoleruoja laktozės – pieno cukraus, kas sukelia žalingus procesus organizme), kepą ir verda maistą (suyra vitaminai, naudingos medžiagos, be to apdorojimo metu susidaro žalingų medžiagų). Tuo tarpu veganai nevartoja nieko kas susiję su gyvūninę kilme, tačiau jie taip pat apdoroja maistą, kas kaip ir minėjome dažnu atveju nėra itin gerai. Tuo tarpu žaliavalgiai maitinasi termiškai neapdorotu augaliniu maistu, kas yra itin sveika ir suteikia organizmui daug vertingų medžiagų.

Žaliavalgystė – teisingiausias mitybos būdas?

Daugiausiai sėkmės, pasveikimo istorijų yra būtent iš žaliavalgių tarpo. Iš įprastinio mitybos būdu perėję į žaliavalgystę žmonės sugebėjo išsigydyti nuo įvairių, lėtinių ir netgi nepagydomų ligų (taip atrodė medikams). Kokius pokyčius sukelia Žaliavalgystė? Visų pirma, toks mitybos būdas organizmui padeda sustiprėti, persitvarkyti ir skirti daug daugiau energijos, dėmesio problemų sprendimui. Skamba taip, lyg organizmas (apart smegenų) būtų mąstantis. Na bet taip ir yra. Žmogaus organizmas yra išties unikalus ir gebantis pats save pagydyti nuo įvairių problemų, tik mes jam turime padėti, o ne kliudyti. Būtent žaliavalgystė efektyviausiai ir padeda tą daryti.

Video apie žaliavalgystę

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų