Atlėpusių ausų korekcija

Kiekvienas žmogus unikalus, o jo veido bruožai saviti ir nepakartojami. Visgi atlėpusios ausys nemažai daliai žmonių “gadina” gyvenimą. Ypatingai vaikystėje, paauglystėje, kuomet bendraamžiai būna negailestingi ir nuolatinės patyčios gali sukelti pakankamai rimtų psichologinių problemų.

Mūsų išvaizda daro nemažą įtaką ir mūsų pasitikėjimui savimi, todėl tokia estetinė problema gali nulemti netgi mūsų savirealizacijos, karjeros galimybes. Tie kurie sako, kad dėl atlėpusių ausų čia tikrai nereikia sukti galvos, jokia čia problema, akivaizdu, kad nesugeba suprasti kokią psichologinę įtampą, ypatingai tam tikrame amžiaus tarpsnyje, patiria tas žmogus.

Atlėpusios ausys – viena iš dažniausių galvos ir kaklo įgimtų deformacijų. Ši patologija sutinkama apie 5 procentų visų gyventojų. Šiai dienai atlėpusių ausų problemą galima išspręsti atliekant ausų korekcijos operaciją. Atlėpusių ausų estetinė korekcija “Otoplastika” – viena dažniausių vaikams atliekamų operacijų, tačiau šią problemą išsispręsti linkę ir suaugę (tiek vyrai, tiek ir moterys). Juolab, kad daugelis iš jų vaikystėje tą padaryti neturėjo galimybės.
Operacija atliekama nuo 6 metų amžiaus (dažnai tėvai atveda vaikus būtent tokiame amžiuje), o jos trukmė nuo 45 iki 90 minučių, priklausomai nuo operacijos sudėtingumo lygio ir ar abi ausis reikia operuoti ar tik vieną. Atlėpusių ausų korekcija atliekama naudojant vietinę nejautrą, todėl operacijos metu pacientas girdi kremzlės koregavimo garsus. Operacijos metu atliekamas 1cm pjūvis užpakaliniame ausies paviršiuje, todėl randas nėra pastebimas.

Pooperacinis laikotarpis: dažniausiai tą pačią arba kitą dieną po operacijos pacientai gali vykti namo. Po 2-5 dienų galima eiti į darbą, tačiau specialų įtvarą reikia nešioti savaitę, vėliau jį reikia dėtis tik einant miegoti. Rekomenduojame vengti sportuoti keletą savaičių, nes smūgis gali pažeisti naują ausies formą arba sukelti kraujavimą.

Atlėpusių ausų operacijos kaina yra apie 1500-2000 litų. Šiuo metu tokią operaciją atlieka nemažai privačių klinikų Lietuvoje. Kviečiame pasidalinti savo nuomonėmis, kur geriausia operuoti, kokios kainos, rezultatai? Jūsų nuomonė gali padėti apsispręsti kitiems.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *