Ar tikrai norite pasveikti?

Daugelis iš mūsų dažniausiai ieško lengviausio ir greičiausio varianto iškilusiai problemai spręsti. Visgi, retai tai būna pats efektyviausias ir sveikiausias sprendimas. Praryti cheminę tabletę yra kur kas paprasčiau nei keisti gyvenimo būdą, atsisakyti žalingų įpročių, sveikiau maitintis ir daugiau judėti. Kitaip tariant daugiau dirbti su savimi.

Būtent antrasis variantas ir gali iš esmės išspręsti mūsų sveikatos problemas, tačiau tam reikia pastangų ir permainų. Tabletės tik užslopina problemą trumpam laikotarpiui, tuo pačiu papildomai užteršia organizmą bei apkrauna vidaus organus. Kaip sakoma, vieną gydome, kitą žalojame. Todėl toks variantas – ne variantas.

Maistas – vaistas

Maistas yra mūsų kuras, energijos šaltinis. Nuo to ką valgome, taip ir atrodome, taip ir jaučiamės. Jei maiste, kurį valgome yra gausu vitaminų, mineralų bei kitų svarbių mūsų organizmui medžiagų, tuomet jūsų visa organų sistema veiks tinkamai ir bus atspari. Jei maiste daugiau nuodų nei vertingų medžiagų, tada akivaizdu, kad judame link susinaikinimo ir tik laiko klausimas kada išlys kokio nors organo sutrikimas ar nusilps imunitetas ir organizmas taps lengvai pažeidžiamas. Mūsų aplinkoje yra gausu virusų ir bakterijų, kurios sukelia ne tik ūmines, bet ir lėtines ligas.

Todėl norėdami pasveikti nuo tam tikros ligos turite užduoti sau klausimą. Ar tikrai to norite ir ką esate pasiryžę dėl to padaryti? Nes praryti tabletę ir sakyti, kad viską padarėte dėl savo sveikatos yra ganėtinai kvaila ir naivu. Jei vertinate gyvenimą, turite atrasti savyje ryžto ir valios keisti gyvenseną, požiūrį.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų