Visuomenėje vis dar vyksta aktyvi diskusija dėl skiepų reikalingumo. Panašu, kad sparčiai daugėja “Prieš skiepus” šalininkų. Pastarųjų pagrindiniai argumentai – kad yra pavojus pakenkti savo organizmui ir iššaukti tam tikras itin sunkias, o gal ir nepagydomas ligas. Tuo tarpu skiepų šalininkai “UŽ skiepus” teigia priešingai, kad būtent skiepai gali žmones išgelbėti nuo itin sunkių užkrečiamų ligų bei su jomis susijusių komplikacijų.

Tad kviečiame ir Jus, NoriuPasveikti.lt tinklaraščio lankytojus, prisijungti prie šios diskusijos ir išsakyti savo nuomonę. Jūs Už skiepus ar Prieš skiepus. Na ir aišku dar įdomu būtų sužinoti kodėl vienas ar kitas pasirinkimas.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 2

  1. Pries skiepus, nes ju pirmine paskirtis – isvesti organizma is pusiausvyros, apnuodyti ir kuo ilgiau jus kentesite egzemas, valysites nuo nuodu (paskaitykit sudetis), tuo ilgiau busite vaistu pirkejai. Tai ka jus zinote viena tiesa iki siol – kad skiepai isgelbejo nuo mirtinu ligu – melas. Sunku tuo patiket, ypac kai visa gyvenima nuo pirmos gimimo minutes tau meluoja. Dar sunkiau tuo patiket, jei is karto atmeti sita teorija kaip konspiracine – toliau neisklausai argumentu, mokslines medziagos, tyrimu, kurie nurodo kaip skiepuose esantys komponentai kenkia. Sitos medziagos dazniausiai niekas nepades po nosim, per tv, radija nereklamuos – melo kampanijos yra gerai finansuotos, laidos, profesoriai, moksliniai tyrimai, mokslininkai yra perkami – mano teiginys skamba kaip absurdas, bet jums butu laikas nusiimt rozinius akinius – pradekit dometis ir kasdien suzinosit tokiu dalyku, kur niekada neisivaizdavote. Yra youtube filmai sudeti – jei tas neitikina, yra feisbuko grupes (dakykit paieska su zodziu “skiepai”), prisiregistruokit, matysit grupes nariu straipnius, galesit priestaraut, galesit pritart, galesit diskutuot.

  2. Kodel teigiu kad skiepai neisgelbejo nuo mirtinu ligu – pries skiepijimo kampanijas daugumos ligu mirtingumo statistikos kreives jau buvo kritimo prie apacios stadijoj – pagrinde del sanitariniu salygu ir maitinimosi salygu pagerinimo. Kas atsitiktu jei visi nebesiskiepytume? Nieko, kas gerai maitinas, nestresuoja, nevartoja nuodu, negyvena stipriai uzterstoj aplinkoj – tas nesirgs – virusai ir bakterijos yra tik parazitai, kurie pradeda naudotis sutrikusios sveikatos organizmu. Jei organizme tvarkingai veikia valymosi procesai, nera per daug siuksliu, tvarkingai veikia metabolizmo procesai – virusai bei bakterijos, papuolusios i organizma, neturi salygu daugintis, netinkama terpe ir tuos keleta vienetu imuniteto lasteles greit utilizuoja. Virusai ir bakterijos yra musu kasdienybe, yra ju ir priesisku ir draugisku mumyse, turim su jom gyvent taip, kaip musu organizmai yra prisitaike per daug tukstanciu metu ir pasieksim kaip musu seneliai – 100m, nors skiepu jie nemate dauguma nei vieno.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *