Kokie prezervatyvai galėtų būti geriausiu pasirinkimu?

Šiandien dažniausiai pasirenkama apsauga nuo nėštumo yra prezervatyvai, ir jų patikimumas iš tiesų gana didelis. Juos naudoti paprasta bei patogu, o svarbiausia yra tai, kad jie neturi jokio poveikio sveikatai. Svarbu yra ir tai, kad tai yra vienintelė priemonė, padedanti išvengti nepageidaujamo nėštumo, bet taip pat gali padėti apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų. Dėl šių priežasčių prezervatyvus pasirenka labai įvairaus amžiaus žmonės, tačiau ne visada paprasta pasirinkti, kokie prezervatyvai galėtų būti patys geriausi. – juk pasirinkimo galimybės šiandien tikrai nėra mažos. Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Turbūt nereikia net sakyti, kad saugumas yra svarbiausias kriterijus, todėl reikėtų pasirinkti patikimų gamintojų prezervatyvus. Vieni populiariausių Lietuvoje – tai prezervatyvai Durex ar Lifestyles, kurie tikrai gali užtikrinti saugų lytinį aktą. Renkantis prezervatyvus svarbu įvertinti, kokia yra šių apsaugos priemonių kilmės šalis, ir geriausiu pasirinkimu gali būti Europos Sąjungos šalyse pagaminta produkcija. Nors pastebima, kad Rytų šalyse pagamintų prezervatyvų kaina yra mažesnė, tačiau rizikuoti tikrai nereikėtų, ir  kur kas palankiau rinktis saugos kriterijus atitinkančias prekes, kurios paprastai yra žymimos raidėmis CE.

Prezervatyvų dydis – tai taip pat svarbus kriterijus, ir yra pastebima, kad prezervatyvai dažniau plyšta tuo atveju, kuomet yra pasirenkami per dideli prezervatyvai. Šiandien  pasirinkimo galimybės tikrai nėra mažos, ir galima rasti ne tik standartinio dydžio prezervatyvų. Nors kartais yra nejauku mažesnio ar didesnio dydžio prezervatyvus pirkti vaistinėje ar kitoje fizinėje prekybos vietoje, tačiau tokiu atveju tikrai puikiu pasirinkimu gali būti prezervatyvai internetu. Internetinėse parduotuvėse, kuriose prekiaujama tokiomis prekėmis, visada galima rasti gausų produkcijos pasirinkimą, ir užsakytos prekės diskretiškoje pakuotėje gali būti pristatomos į jums patogiausią vietą – namus ar darbovietę.

Taip pat gali būti pasirenkami prezervatyvai analiniam seksui, kvapnūs ar grublėto paviršiaus prezervatyvai, ir visada galima atrasti tokius sargius, kurie galėtų geriausiai atitikti jūsų lūkesčius. Jei nesate tikri, koks pasirinkimas galėtų būti pats geriausias, tokiu atveju galite išbandyti prezervatyvų rinkinius, kuriuos galėsite įsigyti specializuotose internetinėse parduotuvėse.

Renkantis prezervatyvus svarbiausia įvertinti kelis dalykus: ar jie yra tikrai patikimi (tai gali užtikrinti jų kilmės šalis bei gamintojas), bei koks yra prezervatyvų dydis: nors kartais atrodo, kad tai tikrai nėra svarbu, tačiau statistika rodo kitaip. Taigi, prezervatyvus vertėtų rinktis itin atidžiai, nes tik tokiu atveju galima tikėtis patikimos apsaugos nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *