Kadagio šaknų užpilas – tai liaudiški vaistai, tinkantys žmonėms po infarkto, nes valo kraujagysles, skystina kraują. Įdomu tai, jog šia liaudies medicinos priemone galima išvalyti užkalkėjusias aortinės kraujagysles ir išvengti šuntavimo operacijos. Taip pat kadagio šaknų degtinės užpilas vartojamas kaulų, skeleto raumenų uždegimams gydyti.

Kadagio šaknų užpilo paruošimas

Gydomojo antpilo paruošimui geriausiai tinka miškinio kadagio šaknys. Šį krūmą Lietuvos miškuose rasti tikrai nesudėtinga. Taigi, kadagio šaknį reikia užpilti tikra namine degtine (rugine) ir padėti tamsoje 20-čiai dienų. Paskui gerti ryte po 20-30 gramų.

Jei jau išbandėte Kadagio šaknų užpiltinę, tuomet kviečiame palikti atsiliepimą apie jo poveikį šios naujienos apačioje.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 3.2 / 5. Vertinimų skaičius: 163

Dar nėra vertinimų

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 21

 1. Eilę metų keliai būdavo atšalę. Turėdavau pastoviai juos šildyti tepalais ir masažuojant. Užmigus po valandos-kitos pabusdavau dėl kelius maudžiančio skausmo, o ryte, kol neprasivaikštau, diegliai keliuose. Kai pasigaminau kadagio šaknų trauktinės , Ją, pripuolamai du-tris kartus per savaitę, vartojau po 20-30 g. Po dviejų-trijų mėnesių dingo minėti negalavimai,

 2. Pradėjau gerti,matysiu,koks bus tyrimas po naudojimo.Pažystama gėrė,tai sakė,kad sumažėjo cholesterolis nuo 12 ik 6.

  1. Man taip pat sumazejo nuo 12.20 iki 6.7 bendras. Tik sumažėjo gerasis. Geriau mėnesį ir cinamoną ceilono sar vartojau.

 3. Laba diena ,

  Sakykite kokios proporcijos ? kadagio šaknų ir degtinės
  Norėčiau pabandyti ir aš

 4. Tik durnius gali patiketi sarlatanu siulymams,as po sirdies sontavimo operacijos,kuri man buvo atlikta 2015 m.vartojau kadagiu saknu uspila 2 metus ir ne tik,kad isvale kraujagysles,bet dar daugiau jas uzkiso ir vel laukiu eiles operacijai.

 5. Mano draugei tikrai padėjo ši užpiltinė.pas ją buvo užsikimšusios miego arterijos apie 90%..Vieną arteriją šuntavo.kadagi ji nežinojo šio recepto prieš pirmą operaciją.bet prieš antros arterijos šuntavimą jį vartojo užpiltinę .ką rezultatas nuostabus.gydytojas nustebo. kad nemato užsikimšimo ir operaciją atidėjo iki sekančio patikrinimo.Geriausia kadagio šaknis išsikasti balandžio mėn..tada gydomosios jo savybės yra efektyviausios.

 6. pradejus gerti pakilo spaudimas,kuna pradejo versti pulinukai.ytariu,kad per padariau per stipru koncentrata.gal yra patarimu

 7. O kokį kadangi moterišką ar vyriska kasti su uogomis ar be ? kiek girdėjau reikia 7 metu?

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *