kadagio saknys

Kadagio šaknų užpilas

Kadagio šaknų užpilas – tai liaudiški vaistai, tinkantys žmonėms po infarkto, nes valo kraujagysles, skystina kraują. Įdomu tai, jog šia liaudies medicinos priemone galima išvalyti užkalkėjusias aortinės kraujagysles ir išvengti šuntavimo operacijos. Taip pat kadagio šaknų degtinės užpilas vartojamas kaulų, skeleto raumenų uždegimams gydyti.

Kadagio šaknų užpilo paruošimas

Gydomojo antpilo paruošimui geriausiai tinka miškinio kadagio šaknys. Šį krūmą Lietuvos miškuose rasti tikrai nesudėtinga. Taigi, kadagio šaknį reikia užpilti tikra namine degtine (rugine) ir padėti tamsoje 20-čiai dienų. Paskui gerti ryte po 20-30 gramų.

Jei jau išbandėte Kadagio šaknų užpiltinę, tuomet kviečiame palikti atsiliepimą apie jo poveikį šios naujienos apačioje.

16 komentarų Pridėkite savo
  1. Eilę metų keliai būdavo atšalę. Turėdavau pastoviai juos šildyti tepalais ir masažuojant. Užmigus po valandos-kitos pabusdavau dėl kelius maudžiančio skausmo, o ryte, kol neprasivaikštau, diegliai keliuose. Kai pasigaminau kadagio šaknų trauktinės , Ją, pripuolamai du-tris kartus per savaitę, vartojau po 20-30 g. Po dviejų-trijų mėnesių dingo minėti negalavimai,

  2. Pradėjau gerti,matysiu,koks bus tyrimas po naudojimo.Pažystama gėrė,tai sakė,kad sumažėjo cholesterolis nuo 12 ik 6.

    1. Man taip pat sumazejo nuo 12.20 iki 6.7 bendras. Tik sumažėjo gerasis. Geriau mėnesį ir cinamoną ceilono sar vartojau.

  3. Laba diena ,

    Sakykite kokios proporcijos ? kadagio šaknų ir degtinės
    Norėčiau pabandyti ir aš

  4. Tik durnius gali patiketi sarlatanu siulymams,as po sirdies sontavimo operacijos,kuri man buvo atlikta 2015 m.vartojau kadagiu saknu uspila 2 metus ir ne tik,kad isvale kraujagysles,bet dar daugiau jas uzkiso ir vel laukiu eiles operacijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *