Atsiliepimai apie šeimos gydytoją Žanetą Šmitienę

Puslapio lankytojo atsiliepimas: Pagal gyvenamąją vietą užsiregistravau Šilainių poliklinikoje (Kaunas) pas šeimos gydytoją Žanetą Šmitienę ir buvau abstulbintas šios „specialistės“ neprofesionalumo lygio.

Visų pirma visiškai nemoka planuotis savo darbo laiko. Kiek teko lankytis visada tekdavo laukti eilėje apie 45-60min, nors užsiregistruodavau iš anksto. Labai riboto mąstymo, nieko nesupranta apie gydymą be cheminių preparatų. Bendrauja chaotiškai ir arogantiškai.

8 komentarai Pridėkite savo
  1. Atsiliepimas į komentarą: Į polikliniką ateina įvairi visuomenės dalis,įvairiai suprantanti požiūrį į gydytoją,gydymą.Deja,yra žmonių,kurie nieko negali pagirti,kiekvieną peikia,visada yra viskuo nepatenkinti,o savo menkavertį požiūrį į kitus veržiasi viešoje erdvėje traktuoti kaip faktą.
    Gydytojas nevisuomet gali rizikuoti siūlyti pacientui gydytis augaliniais,homeopatiniais preparatais ar kt.alternatyvios medicinos gydymo metodais,ypač esant sunkiems susirgimams,onkologinėms ligoms,esant urgentinėms būklėms ir kt.,nes neša juridinę atsakomybę,kai cheminių vaistų neskyrimas gali kelti pavojų ne tik paciento sveikatai,bet ir gyvybei.

    1. taip visiškai pritariu Ne kartą skelbta viešai, kad homeopatini gydymas yra nulis, tik lacebas. kiek ilgai placebas gydo? Bet yra tokių žinovų kad net bloga.

  2. Tuojaus pat jai turi būti atlikta atestacija. Nedovanotina kad mokesčių mokėtojai turi išlaikyti absoliučiai nesiskaitančią ir įžeidinėjančią personą.

  3. Durniu laivas ten… nesidarykit niekas uz pinigus ten nes laukti belekiek reikes atsakymu. O ta zaneta tai isvis nulekus, galetu su klijantais pagarbiau elgtis… sena tarka

  4. Man reikalingas jos telefono nr. – pamečiau. Noriu eit pas ją gydytis. Kur ji šiuo metu dirba? Perregistruočiau tik pas ją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *